Кромкування меблів з ДСП, в першу чергу, є необхідністю...
Звичайно, у виробництві меблів без кромкування не обійтися, адже буквально кожна меблева деталь повинна бути оброблена кромкою - без цього меблі не матимуть красивого закінченого зовнішнього вигляду. Як ми знаємо, більшість меблів, як і меблів середньої цінової категорії, сьогодні проводиться саме з ДСП. При цьому кромкування ДСП саме по собі є не тільки дизайнерської примхою, адже, крім естетичної функції, кромка виконує роль захисного шару, завдяки якому:
- Ми отримуємо захист від випарів формальдегіду, що міститься в ДСП;
- Кромка захищає меблі від вологи, яка чинить руйнівну дію;
- Обробка торців кромкою дозволяє запобігти передчасному розсихання меблів;
- Кромка, все-таки, здатна певною мірою захистити меблі з ДСП від механічних пошкоджень.
Ламінований ДСП в якості матеріалу для виробництва різних видів меблів-від кухонних гарнітурів і шаф-купе до меблів для ванних кімнат сьогодні користується особливою популярністю. Однак, придатними до використання такі меблі стають виключно після кромкування. Адже в даному випадку формальдегідні смоли не тільки містяться всередині самого деревинно-плитного матеріалу, вони ж можуть застосовуватися для склеювання деяких елементів таких меблів. Саме тому обробка кромкою кожної деталі меблів з ламінованого ДСП є виробничою необхідністю.
Кромкування різних видів ДСП, переважно, відбувається кромкою ПВХ. Така кромка, по праву, вважається однією з найбільш зносостійких і здатна витримувати не тільки високі температури ( наприклад, 50 градусів), але і надає відмінний опір волозі. Саме тому для ДСП кромкування кромкою ПВХ застосовується найбільш часто і широко. Адже окремий плюс такої обробки-можлива практично повна її «непомітність» (звичайно, за умови правильного підбору ПВХ).
Окреме питання - обробка поверхні кромки, адже кількість видів ДСП, в залежності, наприклад, від фактури поверхні - дуже велика і для того, щоб оброблений кромкою торець виглядав гармонійно і повністю відповідав зовнішнім виглядом самих деталей з ДСП, потрібно неабияке розмаїття і самих кромок ПВХ. Адже серед вдалих дизайнерських рішень у виготовленні меблів може бути і таке, при якому кромкою, навпаки, потрібно відтінити колір меблів, зіграти на контрасті відтінків або фактур. На щастя, з різноманітністю варіантів кромок для ДСП проблем немає, адже кромки ПВХ бувають:
- гладкими;
- жорсткими або фактурними;
- кольоровими;
- з імітацією тиснення.
Найбільш популярними кромками ПВХ для меблів з ДСП є гладкі кромки ПВХ товщиною 0,4-3 мм.
Наша компанія надає послуги кромкування не тільки ДСП, але і різних деревинно-плитних матеріалів на високоякісному обладнанні і з застосуванням різних кромок, в тому числі, кромкування фанери кромкою з шпону в найкоротші терміни і за доступною ціною.